V současné době jsem na mateřské dovolené. Vaše dotazy stále zodpovídám. 

1

Provádíme také speciální druhy ošetření, které díky speciálním přípravkům pleti dodají cenné a účinné látky s okamžitým efektem.

 

 • Liftingové ošetření - vyhlazující, hydratační a osvěžující ošetření s použitím liftingových přípravků a ampulí.
 • Liftingové ošetření s kolagenem - vyhlazující, hydratační a osvěžující ošetření s kolagenem, aplikací kolagenového séra a speciální masáží, u které spolupracuje i klientka pohnutím mimických svalů dle povelů kosmetičky a následným rozmasírováním.
 • Kolagenové ošetření s vlies - maskou - vyhlazující, hydratační a osvěžující ošetření s masáží a aplikací Kolagenové vlies - masky, která pleť navíc zjemní a zklidní. Vhodné pro všechny věkové skupiny.
 • Anti - stress ošetření - relaxační a uvolňující ošetření s masáží dřevěnou kuličkou. Pro všechny věkové skupiny.
 • Intenzivní kúrové ošetření - energetické a relaxační ošetření pro prozáření, oživení pleti hlavně v zimních měsících a dodání ztracených látek. Aplikací jednotlivých ampulí pleť dostává kompletní regeneraci. Pro všechny věkové skupiny.
 • Anti-couperouse ošetření - (anti-kuperózní ošetření) ošetření vhodné pro pleť s červenými žilkami pro zjemnění, vyhlazení a zblednutí začervenání v obličeji. Provádí se speciálními tahy štětcem. Ošetření je velmi osvěžující. Vhodné pro všechny věkové skupiny zvláště v letních měsících.
 • Wellness ošetření - uvolňující a relaxační ošetření hlavy, krku i zad. Provádí se v sedě.
 • Mikromasáž očního okolí - relaxační a uvolňující ošetření pro vyhlazení, projasnění a osvěžení očí i jako prevence tvorby vrásek. Je vhodné pro všechny věkové skupiny.
 • Parafínové zábaly - vhodné např. jako maska na ruce při ošetření. Suché ruce budou vyživené, hladké a jemné. Zábaly jsou vhodné převážně v zimních měsících pro všechny věkové kategorie.
 • HOTvitalax kosmetická masáž dekoltu - Jedná se o speciální ošetření za pomoci nahřátých masážních kamenů v kombinaci s éterickým olejem, který si klientka vybere sama. Na výběr je možno použít levandulový (pro uklidnění, navození relaxace) nebo citrusový olej (pro povzbuzení, dodání energie).
  Toto ošetření je vhodné právě v zimním období, kdy se potřebujeme příjemně zahřát a připravit se na předvánoční shon příjemnou relaxací, odpočinkem a uvolněním.

Chci se objednat

Volejte:

777 808 253

Při telefonickém objednání můžeme ihned zjistit volný termín a dohodnout návštěvu.

Nebo nám napište zprávu.

Poradíme Vám

Chcete se na něco zeptat?

Pokud Vás zajímají naše služby, nebo chcete poradit s konkrétním problémem, případně se informovat na volné termíny, zanechte nám vzkaz nebo napište do poradny.

Dotaz do poradny

Napište nám

Speciální nabídka

banner-darkove-poukazy

Adresa salónu

Adresa salónu:

Galerie ORLÍ
Orlí 3, 602 00 Brno

Tel: 777 808 253

Beauty

Otvírací doba:

Pondělí - Pátek

9:00 - 20:00
nebo dle domluvy

Beauty