V současné době jsem na mateřské dovolené. Vaše dotazy stále zodpovídám. 

Kosmetické služby

 

Čistící kúra

Ošetření mladé a problematické pleti. Toto ošetření zahrnuje diagnostiku, odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, peeling na enzymatické bázi, hluboké čištění, čistící ampuli, aplikaci masky, ošetření očního okolí, denní krém a lehké nalíčení. Doporučení ošetření a přípravků pro domácí péči. Tato kúra zahrnuje ošetření obličeje a krku, zjemňuje, zklidňuje začervenání pleti a předchází zánětlivým procesům a projevům akné. Doba trvání přibližně 60 minut.

Nadstandardní kúra

Ošetření zaměřené na hydrataci a regeneraci všech typů pleti. Dle provedené diagnostiky, posouzení aktuálního stavu pleti a věku následuje ošetření obličeje, krku a dekoltu. Ošetření zahrnuje odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, peeling na enzymatické bázi, hluboké čištění (dle potřeby), ampuli dle stavu pleti, kosmetickou masáž obličeje, krku i dekoltu, aplikaci masky, oční krém, denní krém a lehké nalíčení. Pleť je po ošetření vyživená a hydratovaná. Ošetření trvá přibližně 90 minut.

Hydratační kúra

Kúra zaměřená na hydrataci a vyživení pleti. Ošetření probíhá v těchto krocích: odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, peeling na enzymatické bázi, hluboké čištění (dle potřeby), hydratační ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu hydratačním masážním přípravkem, hydratační maska, ošetření očního okolí, závěrečný hydratační krém a lehké nalíčení. Pleť je po ošetření hladká a osvěžená, péče trvá přibližně 90 minut.

Regenerační kúra

Intenzivní péče s koenzymem Q10, která dodá Vaší pleti energii a vitalitu. Pleť je po ošetření viditelně mladší. Regenerační ošetření pleti zahrnuje odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, peeling na enzymatické bázi, hluboké čištění (dle potřeby), aplikace výživné ampule, kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu krémem s koenzymem Q10, vyživující maska, ošetření očního okolí a aplikace závěrečného krému.

Liftingová kúra

Tato péče je vhodná pro vyhlazení a projasnění náročné pleti, která ztrácí pružnost. Speciální kombinace přípravků pleť vyhladí a dodá ji energii. Liftingové ošetření pleti zahrnuje odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, peeling na enzymatické bázi, hluboké čištění (dle potřeby), aplikace výživné ampule, kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu liftingovým krémem, vitalizující maska, ošetření očního okolí a aplikace závěrečného krému.

Wellness ošetření

Nově vyvinuté luxusní ošetření s Hyaluronem 2.0 ALCINA. Jedná se o kompletní ošetření: krk, šíje, uši, obličej, dekolt a masáž hlavy. Toto ošetření je založeno na relaxaci a wellness v kombinaci s luxusními produkty. Efekt je zaručený a viditelný. Délka ošetření je 80 min.

Anti-couperouse ošetření

Toto ošetření je ideální pro zákaznice se sklony ke kuperóze, nebo pro zákaznice, u kterých se již známky kuperózy objevily - jako červené žilky nebo silně zarudlé tváře. Po ošetření působí pokožka uvolněně a začervenání je potlačeno. Pokožka je na dotek krásně svěží a chladivá.

 

Chci se objednat

Volejte:

777 808 253

Při telefonickém objednání můžeme ihned zjistit volný termín a dohodnout návštěvu.

Nebo nám napište zprávu.

Poradíme Vám

Chcete se na něco zeptat?

Pokud Vás zajímají naše služby, nebo chcete poradit s konkrétním problémem, případně se informovat na volné termíny, zanechte nám vzkaz nebo napište do poradny.

Dotaz do poradny

Napište nám

Speciální nabídka

banner-darkove-poukazy

Adresa salónu

Adresa salónu:

Galerie ORLÍ
Orlí 3, 602 00 Brno

Tel: 777 808 253

Beauty

Otvírací doba:

Pondělí - Pátek

9:00 - 20:00
nebo dle domluvy

Beauty